Roland van Dam

consultant

Roland is een uitstekende projectleider, die zijn sporen verdient heeft met middel en grote zware projecten.
Tevens is Roland bedreven in de AVG.

Office 365 en azure

tel. 085-3038630

roland.van.dam@ictempowered.nl

Ton Prins

consultant

Ton is onze Microsoft Master, u kunt hem alles vragen over Microsoft, Office 365 en Microsoft Sentinel

tel. 085-3038630

ton.prins@ictempowered.nl

Marie-Claire Stolk

Administratie

Marie Claire is hoofd van de administatie.

Ze zorgt dat al uw licenties verlengd wordt en tijdige facturen.

tel. 085-3038630

marie-claire.stolk@ictempowered.nl

Burt Sapuletty

Consultant

Azure & Security Specialist

tel. 085-3038630

burt.sapuletty@ictempowered.nl

Lars Steekelenburg

Netwerk & Security Specialist

Lars is de netwerk en Firewall specialist van ICT Empowered.

U kunt Lars alles vragen over Netwerken, Firewalls en Wifi

tel. 085-3038630

lars.steekelenburg@ictempowered.nl

Rene van Housselt

Server, Office 365 en werkplek specialist

Voor vragen over de Microsoft cloud en werkplekken

tel. 085-3038630

rene@ictempowered.nl